Sprzęt szkoleniowy do pierwszej pomocy

Sprzęt szkoleniowy do pierwszej pomocy : dysponujemy najnowszym sprzętem do prowadzenia wszelkiego rodzaju treningu i symulacji z zakresu BLS. Nasza firma podczas szkoleń korzysta ze sprzętu firmy Laerdal.

Zestaw wykorzystywany przez nasza firmę zawiera:
  najpopularniejszy na rynku zestaw fantomów RKO/AED Little Family w skład którego wchodzą: fantom osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia (Laerdal),
  defibrylator treningowy AED,
  apteczkę pierwszej pomocy

Wykorzystywane fantomy to zestaw trzech wiernie odtworzonych manekinów umożliwiających realistyczny trening podstawowych czynności z zakresu resuscytacji krążeniowo – oddechowej osób we wszystkich grupach wiekowych.

Manekiny zawarte w zestawie zostały tak dobrane, aby ukazać różnice w budowie anatomicznej osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia, a także umożliwić przedstawienie różnic w resuscytacji krążeniowo – oddechowej osób w różnym wieku.

Właściwości:

naturalna blokada dróg oddechowych (do ich udrożnienia konieczne jest odpowiednie odchylenie głowy),
  realistyczne rysy twarzy oraz ruchoma żuchwa,
  klatka piersiowa unosząca się podczas sztucznego oddychania,
  realistyczne wskaźniki (żebra, mostek) umożliwiające zlokalizowanie miejsca prawidłowego przyłożenia dłoni do ucisku,
  dźwiękowe potwierdzenie prawidłowości wykonywanych ucisków („klik – klak”) – manekiny Little Anne i Little Junior,
  realistyczne odczucie ucisku klatki piersiowej,
  manekin Baby Anne posiada ponadto unikalną funkcję nauki usuwania ciała obcego blokującego drogi oddechowe niemowlęcia.

Laerdal Little Family  jest doskonałym  zestawem manekinów do intensywnych i efektywnych szkoleń z zakresu algorytmu BLS.
Został on specjalnie zaprojektowany do szkoleń personelu medycznego i pielęgniarskiego na poziomie podstawowym oraz nauczania osób bez wykształcenia medycznego.
W pełni zabudowany tors pozwala na naukę AED, w tym prawidłowego rozmieszczania elektrod do defibrylacji.
Zestaw  Laerdal Little Family umożliwia realistyczny trening uciskania klatki piersiowej połączony z dostarczaniem oddechów zastępczych.
Przyjazny system higieny Laerdal zapobiega zakażeniom krzyżowym i zapewnia realistyczny opór dróg oddechowych podczas wentylacji oraz wydech przez usta i nos.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług szkoleń z pierwszej pomocy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i wyjątkowo atrakcyjne ceny.