O nas - Firma Safety First zapewnia profesjonalne szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ, które są odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

Dla naszych Klientów oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz szybkość działania. Poziom naszych usług budujemy na podstawie swojej wiedzy i umiejętności, ciągle się doszkalamy i podążamy za najnowszymi zmianami w przepisach BHP oraz PPOŻ.

Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest dla firm, które cenią sobie przede wszystkim rzetelność i pełen profesjonalizm. Każde zlecenie Klienta jest rozpatrywane indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem – bez względu na to czy jest to duże przedsiębiorstwo czy też mała, lokalna firma.

Działalność doradcza naszej firmy polega na stałym nadzorze oraz rozwiązywaniu problemów związanych z zagadnieniami bezpieczeństwa i higieny pracy, prawem pracy, a także wdrażaniem zaleceń pokontrolnych takich jednostek administracji publicznej jak Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, którego zadowolenie stanowią dla nas najwyższą wartość. Dbamy o to, aby szkolenia i kursy charakteryzowały się najwyższym poziomem merytorycznym. Staramy się uświadamiać pracodawcom ich obowiązek, którym jest zapewnienie bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Gdy pracownik widzi, że jego praca jest doceniana, również poprzez rozmaite udogodnienia i poprawę komfortu pracy, rzetelniej wykonuje swoje obowiązki z większą chęcią i starannością. Dzięki temu relacje na płaszczyźnie pracodawca - pracownik są znacznie lepsze i obie strony darzą siebie szacunkiem.

Rzetelnie przeprowadzone szkolenia zakresu BHP i PPOŻ. wpływają pozytywnie na wydajność i świadomość Państwa pracowników.

Stawiając na bezpieczne warunki pracy z firmą Safety First stawiacie Państwo na bezpieczeństwo i zdrowie swoich pracowników.